Menu
Your Cart

ARABİC

Meyvemsi parfüm tadında bir koku ! ...  Erkekler içindir ...Kıymetli ziyaretçimiz resimde görmüş olduğunuz ürün kokunun rengini sizlere gösterebilmek amacıyla hazırlanmıştır kokunun renklerinde fotoğraf çekiminden dolayı ufak tefek tonaj değişikleri olabilir ...  Yurt dışı sipari..
9,90TL
Vergiler Hariç:8,39TL
Üst notalarda ; Şakayık , hindistan cevizi , orkide ve gül ... Orta notalarda ; Paçuli , vanilya , yasemin ve labdanumdur ... Temel notalarda ; Tütün yaprağı , değerli ağaçlar ve tütsüdür ... Çiçekler içinden gelen tatlımsı bir koku ! ...  Bayanlar içindir ...Kıymetli ziyaretçimiz res..
22,50TL
Vergiler Hariç:19,07TL
Hindistan sandal ağacı kokusu baharatımsı ve odunumsu bir koku kalıcılığı ve kalitesine hayran kalacaksınız ! ...  Erkekler içindir ...Kıymetli ziyaretçimiz resimde görmüş olduğunuz ürün kokunun rengini sizlere gösterebilmek amacıyla hazırlanmıştır kokunun renklerinde fotoğraf çekiminden d..
25,50TL
Vergiler Hariç:21,61TL
İçeriğinde çiçek ve nane notalarının hakim olduğu tatlı ve serin bir koku ! ...  Bay ve Bayanlar kullanabilir ...Kıymetli ziyaretçimiz resimde görmüş olduğunuz ürün kokunun rengini sizlere gösterebilmek amacıyla hazırlanmıştır kokunun renklerinde fotoğraf çekiminden dolayı ufak tefek tonaj..
19,50TL
Vergiler Hariç:16,53TL
Şekerimsi ve çiçek notalarıyla harmanlanmış bir koku ! ...  Bay ve Bayanlar kullanabilir ...Kıymetli ziyaretçimiz resimde görmüş olduğunuz ürün kokunun rengini sizlere gösterebilmek amacıyla hazırlanmıştır kokunun renklerinde fotoğraf çekiminden dolayı ufak tefek tonaj değişikleri olabilir..
14,90TL
Vergiler Hariç:12,63TL
İçeriğinde ; oud , amber , misk ve çiçek kokularıyla harmanlanmış bir zamanlar kabe örtüsüne sürülen orjinal kokusudur arabic bir kokudur kalıcılığı güzelliği çok iyidir günlük kullanıma uygundur ... Dip not ; Kabe örtüsüne sürülen koku sabit bir koku değildir her daim kokusu değişir lakin güzel güz..
49,90TL
Vergiler Hariç:42,29TL
Bu kokuda sizi ilk karşılayan kashmir'in muazzam kokulu gülleri ardından mür çiçekleri sizi karşılıyor son olarak sandal ağacı , kashmir ağacı ve vetiver ile yumuşak bir odunsu kokuyla devam ediyor kadifemsi bay ve bayanları etkileyebilen lüks bir koku !  ...  Bay ve Bayanlar kullanab..
45,00TL
Vergiler Hariç:38,14TL
Üst notalarda ; portakal çiçeği , mandalina ... Orta notalarda ; sümbülteber , ylang-ylang ... Temel notalarda ; sandal ağacı , sedir ağacı , beyaz misk ve vanilya bulunmakta olup bay ve bayanlar için hoş ve tatlı bir koku ! ...  Bay ve Bayanlar kullanabilir ...Kıymetli ziyaretçimiz resimd..
22,50TL
Vergiler Hariç:19,07TL
İçeriğinde oud , misk ve çiçek notalarını barındıran sizi kutsal topraklarda hissettirecek bir koku ! ...  Erkekler içindir ...Kıymetli ziyaretçimiz resimde görmüş olduğunuz ürün kokunun rengini sizlere gösterebilmek amacıyla hazırlanmıştır kokunun renklerinde fotoğraf çekiminden dolayı uf..
19,50TL
Vergiler Hariç:16,53TL
Mekke-i Mükerreme'nin tatlı zemzem suyuna hitap eden içeriğinde şekerimsi notaları barındıran tam bir yaz ayına uygun hafif ve tatlı bir koku ! ...  Bay ve Bayanlar kullanabilir ...Kıymetli ziyaretçimiz resimde görmüş olduğunuz ürün kokunun rengini sizlere gösterebilmek amacıyla hazırlanmı..
19,50TL
Vergiler Hariç:16,53TL
Üst notalarda ; hindistan cevizi , elemi bitkisi , kuru meyveler ve kurumuş üzüm ... Orta notalarda ; paçuli , olibanum , tütsü , vetiver ve tütün ... Temel notalarda ; vanilya , deri ve oud bulunan bayanlar için lüks bir koku ! ...  Bayanlar içindir ...Kıymetli ziyaretçimiz resimde görmüş..
39,90TL
Vergiler Hariç:33,81TL
Bergamot ve limonun yoğun olduğu soft ve fresh bir koku ! ...  Bay ve Bayanlar kullanabilir ...Kıymetli ziyaretçimiz resimde görmüş olduğunuz ürün kokunun rengini sizlere gösterebilmek amacıyla hazırlanmıştır kokunun renklerinde fotoğraf çekiminden dolayı ufak tefek tonaj değişikleri olabi..
12,50TL
Vergiler Hariç:10,59TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)