Menu
Your Cart

AMBER

Ruhani varlıkları etkileyen arabic tarzda tatlı bir amber kokusu ! ...  Erkekler içindir ...Kıymetli ziyaretçimiz resimde görmüş olduğunuz ürün kokunun rengini sizlere gösterebilmek amacıyla hazırlanmıştır kokunun renklerinde fotoğraf çekiminden dolayı ufak tefek tonaj değişikleri olabilir ...&..
13,50TL
Vergiler Hariç:11,44TL
Zengin notalarla hazırlanmış çok özel bir amber kokusu olup günlük kullanıma uygun ve en üst kalitededir içeriğinde ; oud , safran , amber , paçuli , çeşitli bitkilerden ve baharatlardan oluşmaktadır ! ...  Erkekler içindir ...Kıymetli ziyaretçimiz resimde görmüş olduğunuz ürün kokunun ren..
84,90TL
Vergiler Hariç:71,95TL
Bayanlara özel bir koku içeriğinde ise ; hanımeli , papatya , misk ve kokunun merkezi amber bulunmaktadır amber kokusu çiçeklerle ve misk ile o kadar güzel harmanlanmış ki inanın etkilenmemek elde değil bayan kokusu olmasına rağmen kokudan etkilenip kullanan erkekler var :) !  ...  Ba..
24,90TL
Vergiler Hariç:21,10TL
Buradaki Amber'den kasıt kehribardır kokusu odunumsu aromatik taze baharatlarla dolu bir kokudur içeriğinin bir kısmı şöyledir ; oud , kehribar , paçuli , sedirwood , susam , kakule ve lavanta’dır !  ...  Erkekler içindir ...Kıymetli ziyaretçimiz resimde görmüş olduğunuz ürün kokunun ..
75,50TL
Vergiler Hariç:63,98TL
Balina amberinden etkilenilerek hazırlanan bir koku soft ve çok hafif bütün tenlere uyum sağlayabilen nadide kokulardan biri çok hafif olmasına rağmen kalıcılığını ve koku yayımı muhteşem !  ...  Bay ve Bayanlar kullanabilir ...Kıymetli ziyaretçimiz resimde görmüş olduğunuz ürün kokun..
27,50TL
Vergiler Hariç:23,31TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)