Menu
Your Cart

MUSK

Bu koku piyasada body misk , antilop misk gibi isimlerle anılan soft kıvamı kremsi kalıcılığı çok yüksek ve çok etkili hafif bir koku olarak bilinir özellikle yaz ayının biçilmiş kaftanıdır ! ...  Bay ve Bayanlar kullanabilir ...Kıymetli ziyaretçimiz resimde görmüş olduğunuz ürün kokunun r..
24,90TL
Vergiler Hariç:21,10TL
Cisim musk body misk olarakta bilinen sportif notalara sahip bir kokudur kıvamı kremsi kalıcılığı muazzamdır koltuk altı bölgelerine az miktarda uygulandığında vücuttaki kötü ter kokularını gün boyu önler ve vücudunuza fresh ve taze notalar yayar ! ...  Bay ve Bayanlar kullanabilir ...Kıym..
24,90TL
Vergiler Hariç:21,10TL
Notalarında misk , amber , bal , khasmir ağacı , yaban mersini ve biberiye bulunan oryantal tatlı bir koku ! ...  Bay ve Bayanlar kullanabilir ...Kıymetli ziyaretçimiz resimde görmüş olduğunuz ürün kokunun rengini sizlere gösterebilmek amacıyla hazırlanmıştır kokunun renklerinde fotoğraf ç..
25,50TL
Vergiler Hariç:21,61TL
Hafif ve çok latif bir kokuya sahip gerçek misk kokusunu bilenler bu kokuyu kokladıkları anda şu akla geliyor sanki kaynayan bir süt ile beraber damıtılmış bu koku süt gibi lakin içinde ki misk ile harmanlanmış tarzda ! ...  Bay ve Bayanlar kullanabilir ...Kıymetli ziyaretçimiz resimde gör..
59,90TL
Vergiler Hariç:50,76TL
Koku dünyasının en kıymetli iki neferi misk ve amberin bileşiminden oluşan ruhani varlıkların en sevdiği kokuların başında gelen bu kokuyla hayal gücünüze çok daha iyi odaklanacaksınız astral seyahetlerin olmazsa olmazı olan bir koku olup kokusu keskindir günlük kullanıma uygun değildir ! ...&n..
79,50TL
Vergiler Hariç:67,37TL
Karamelli pasta gibi bir koku karamelin tatlığı lavantanın serinliği misk kokusunun derinden gelen güzelliği ile birleşen şaheser koku tasarımı ile karşı karşıyasınız içeriğinde ayrıca mayan kökü , yasemin , tarçın , bergamot ve kan portakalı bulunmaktadır ! ...  Bayanlar içindir ...Kıy..
22,50TL
Vergiler Hariç:19,07TL
Kıvamı kremsi olan bu koku kokusu eskiden tatlı olan tropikal meyve aromalarıyla hazırlanmış bakkallarda satılan sakızların kokusu gibidir kokladığınız zaman yüzünüzde gülücükler açtıran bir koku ! ...  Bay ve Bayanlar kullanabilir ...Kıymetli ziyaretçimiz resimde görmüş olduğunuz ürün kok..
34,50TL
Vergiler Hariç:29,24TL
Hem bayanlara hem de erkeklere hitap eden ve gönül rahatlığı ile kullanabilecekleri bir koku içeriğinde misk ve gül notalarını barındıran gayet naif ve soft bir koku misk’in derinlerden gelen kokusu sizi uzun bir süre etkisi altına alacaktır ! ...  Bay ve Bayanlar kullanabilir ...Kıymet..
24,90TL
Vergiler Hariç:21,10TL
Aktarlarda satılan sentetik katı misk kokusunun sıvı halidir tatlımsı bir misk'tir günlük kullanıma uygundur ! ...  Bay ve Bayanlar kullanabilir ...Kıymetli ziyaretçimiz resimde görmüş olduğunuz ürün kokunun rengini sizlere gösterebilmek amacıyla hazırlanmıştır kokunun renklerinde fot..
9,90TL
Vergiler Hariç:8,39TL
Tutukulu bir koku içeriğinde ; şeftali , ahududu , armut , zambak , sandal ağacı ve paçuli'nin bulunduğu lakin misk'in hakimiyeti olan bir koku meyveler misk ile o kadar güzel bir aheng içinde ki bağımlısı olabilirsiniz gerçekten çok dikkat çekici bir kokuya sahip ! ...  Bayanlar içindi..
21,50TL
Vergiler Hariç:18,22TL
Arabic tarzda bir koku olup keskin ve ağır bir kokudur günlük kullanıma uygun değildir tavsiyemiz şudur bu tür kokuları evradlarınızı yaparken kullanın ! ...  Erkekler içindir ...Kıymetli ziyaretçimiz resimde görmüş olduğunuz ürün kokunun rengini sizlere gösterebilmek amacıyla hazırlanmışt..
49,90TL
Vergiler Hariç:42,29TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)