Menu
Your Cart

OUD

Fresh ve birazda keskin günlük kullanıma uygun kalıcılığı ve kalitesi zirvede bir oud kokusu ! ...  Erkekler içindir ...Kıymetli ziyaretçimiz resimde görmüş olduğunuz ürün kokunun rengini sizlere gösterebilmek amacıyla hazırlanmıştır kokunun renklerinde fotoğraf çekiminden dolayı ufak tefe..
59,90TL
Vergiler Hariç:50,76TL
Bu kokuyla takım elbiseni giy bütün davetler sana açık odunumsu kokusuyla beraber gelen nane aroması bu kokuya tam bir fresh havası katmış erkeksi parfüm tadında ! ...  Erkekler içindir ...Kıymetli ziyaretçimiz resimde görmüş olduğunuz ürün kokunun rengini sizlere gösterebilmek amacıy..
19,90TL
Vergiler Hariç:16,86TL
Üst notalarda ; ananas , portakal , bergamot ve mandalina ... Orta notalarda ; yasemin , gül , menekşe ve kehribar ... Temel notalarda ; oud , huş ağacı , sandal ağacı ve misk bulunan tropikal meyve tadında bergamot serinliğinde bir oud ! ...  Bay ve Bayanlar kullanabilir ...Kıymetli ..
25,50TL
Vergiler Hariç:21,61TL
Çok genç bir hindistan oud ağacının kokusuyla birebir kokuya sahip odunumsu hafiften birazda tatlımsı bir oud kokusu ! ...  Erkekler içindir ...Kıymetli ziyaretçimiz resimde görmüş olduğunuz ürün kokunun rengini sizlere gösterebilmek amacıyla hazırlanmıştır kokunun renklerinde fotoğra..
46,50TL
Vergiler Hariç:39,41TL
İçeriğinde bergamot, yaka çiçeği , paçuli,, oud,, sedir ağacı , Endonezya’nın Gurjun balsamı ve Paraguay’ın gaiac odunu bulunmaktadır beyefendiler için oryantal egzotizmin karışımı ! ...  Erkekler içindir ...Kıymetli ziyaretçimiz resimde görmüş olduğunuz ürün kokunun rengini sizlere g..
49,50TL
Vergiler Hariç:41,95TL
Ruhani varlıkların sevdiği kokulardan birisi olup hakiki oud yağlarına en yakın esanstır kıvamı kremsidir kokusu ağırdır günlük kullanıma uygun değildir kalite ve kalıcılığı en üst seviyededir bu tür kokuları evradlarınızı yaparken kullanmanızı tavsiye ederiz ! ...  Erkekler içindir ...
94,90TL
Vergiler Hariç:80,42TL
İçeriğinde ; oud , sandal ağacı ve şekerimsi notaları barındıran tatlımsı bir oud kokusu ! ...  Bay ve Bayanlar kullanabilir ...Kıymetli ziyaretçimiz resimde görmüş olduğunuz ürün kokunun rengini sizlere gösterebilmek amacıyla hazırlanmıştır kokunun renklerinde fotoğraf çekiminden dol..
14,90TL
Vergiler Hariç:12,63TL
İçeriğinde serin notaları barındıran ferahlatıcı bir oud kokusu ! ...  Bay ve Bayanlar kullanabilir ...Kıymetli ziyaretçimiz resimde görmüş olduğunuz ürün kokunun rengini sizlere gösterebilmek amacıyla hazırlanmıştır kokunun renklerinde fotoğraf çekiminden dolayı ufak tefek tonaj deği..
49,90TL
Vergiler Hariç:42,29TL
Üst notalarda ; oud ... Orta notalarda ; paçuli , gül ... Temel notalarda ; misk ve kehribar bulunmakta olup günlük kullanıma her mevsimde uygundur kalıcılığına ve güzelliğine hayran kalacaksınız ! ...  Erkekler içindir ...Kıymetli ziyaretçimiz resimde görmüş olduğunuz ürün kokunun re..
74,90TL
Vergiler Hariç:63,47TL
Kış ayına uygun kalıcılığı üst düzey sıcak ve keskin koku severler için ideal bir koku ! ...  Erkekler içindir ...Kıymetli ziyaretçimiz resimde görmüş olduğunuz ürün kokunun rengini sizlere gösterebilmek amacıyla hazırlanmıştır kokunun renklerinde fotoğraf çekiminden dolayı ufak tefek..
14,90TL
Vergiler Hariç:12,63TL
Size kokuyu sevdirecek olağanüstü bir kokuyla tanıştırmak isteriz meyveli biraz da çiçeksi misk'li oryantal bir koku içeriğinde ; frenk üzümü , erik , oud , gül , yasemin , beyaz misk ve vanilya bulunmakta olup serin ve fresh bir kokuya sahiptir ! ...  Erkekler içindir ...Kıymetli ziy..
29,90TL
Vergiler Hariç:25,34TL
Üst notalarda ; lavanta , palisander gül ağacı , tarçın ve elma ... Orta notalarda ; vadilerden toplanan zambak , gül ve sedir ... Temel notalarda ; kehribar, geyik misk'i , oud , sandal ağacı ve vanilya bulunan lüks bir koku ! ...  Erkekler içindir ...Kıymetli ziyaretçimiz..
25,50TL
Vergiler Hariç:21,61TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)